VIP J.KURPISCH
KANCELARIA   

HOME

O NAS OFERTA   KONTAKT       WINDYKACJA        DOTACJE
             

                 

           

          

Firma VIP J.Kurpisch powstała w 1997r w wyniku obserwacji potrzeb klientów w stosunku do polskiego sektora finansowego. Obserwacje, w tamtym okresie, poczynione były z pozycji inspektora kredytowego jednego z największych banków w Polsce. Wtedy też powstała koncepcja utworzenia profesjonalnego podmiotu, który mógłby pomagać osobom i firmom w uzyskaniu zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji, zadłużonym w wyjściu z trudnej sytuacji finansowej, doradzać jak najkorzystniej lokować nadwyżki finansowe, pośredniczyć w kontaktach i negocjacjach z bankami, ZUS czy US...
Z upływem czasu doświadczenie właściciela firmy rosło dzięki pełnieniu funkcji kierowniczych w kilku bankach również z kapitałem zagranicznym.  Kolejne doświadczenie w obszarze działalności VIP-a nabyte zostało dzięki kierowaniu oddziałem jednej z największych firm konsultingowych w Polsce. Bogate doświadczenie i wnikliwa analiza rynku spowodowała rezygnację z pracy etatowej i całkowite poświęcenie się działalności gospodarczej rozpoczętej wiele lat wcześniej.
Bardzo istotnym obszarem działalności jest obecnie pomoc firmom w pozyskiwaniu funduszy unijnych. /pisanie wniosków, rozliczanie projektów i dotacji/ jak również pomoc przy odzyskiwaniu należności. Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu konfliktów z bankami polegającą na renegocjacji warunków umów zmierzających do podpisania umów restrukturyzacyjnych oraz umów ugod zadowalających obie strony. W większości wypadków nasze neutralne spojrzenie na istotę konfliktu powoduje znalezienie bardzo korzystnych rozwiązań, opierających się na profesjonalnej znajomości prawa bankowego, rachunkowości, prawa cywilnego.
Powołaliśmy zespół profesjonalnych doradców, którzy mają za sobą kilka lub kilkanaście lat pracy jako doradcy bankowi, radcy prawni, doradcy inwestycyjni, doradcy podatkowi, właściciele biur rachunkowych, jak również osoby piastujące wysokie stanowiska w renomowanych instytucjach finansowych, także zaufania publicznego. Ich wiedza i doświadczenie powoduje, że dewiza naszej firmy brzmi: "Nie ma spraw nie do załatwienia", sprawdza się znakomicie.
Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w załatwianiu wszystkich spraw w zakresie szeroko pojętych finansów lub w rozwiązaniu związanych z nimi problemów jak również problemów prawnych i administracyjnych.

Naszą ofertę poszerzyliśmy także o usługi typowo prawne. Chcesz wiedzieć więcej zapytaj

Kliknij KONTAKT

 

                                                                                                     stat4u

licznik odwiedzin