VIP J.KURPISCH
KANCELARIA    

HOME

O NAS OFERTA    KONTAKT       WINDYKACJA        DOTACJE
                                                    

         

         

        

 

Jeżeli spotkaliście Państwo na swojej drodze nieuczciwych kontrahentów lub obawiacie się, iż może się tak stać to w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z VIP J.Kurpisch oraz podpisanie umowy generalnej zapewniającej kompleksowość obsługi począwszy od prowadzenia działań prewencyjnych zapobiegających powstaniu przeterminowanych wierzytelności, poprzez windykację polubowną, drogę sądową i egzekucyjną.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i działając w oparciu trójstronną umowę generalna zawartą między, nami klientem i kancelarią radcowska właśnie w ten sposób staramy się dbać o Państwa interesy. Czasami bowiem chcielibyście Państwo nie zrażać swojego kontrahenta do dalszej współpracy - podejmowane przez nas kroki mają wtedy charakter działań motywujących, a niekiedy wymagane jest szybkie odzyskanie należności – sięgamy wtedy po sprawdzony i skuteczny system prawnych możliwości odzyskania płatności i tą częścią zajmuje się kancelaria radcowska. W ramach naszej oferty jest także korzystanie z pieczątki prewencyjnej informujących kontrahentów, za pośrednictwem faktur, iż pozostają państwo pod opieką firmy monitorującej Państwa wierzytelności.

 

Szybko i zgodnie z prawem zajmiemy się windykacją Państwa należności. Zamiast myśleć jak odzyskać dług, możecie Państwo zacząć planować nowe inwestycje.

 

VIP J.Kurpisch zajmuje się szeroko pojętą windykacją wierzytelności prowadzoną na zlecenie Klienta. Windykacja na zlecenie obejmuje w głównej mierze etap postępowania przedsądowego, jednak nie zostaje ona przerwana z chwilą skierowania danej sprawy na drogę postępowania sądowego. Przez cały czas, niezależnie od etapu postępowania, na jakim sprawa się znajduje, prowadzimy negocjacje z Państwa dłużnikami, jak również działania operacyjne mające na celu zgromadzenie jak najwięcej informacji na temat majątku dłużników, z którego możliwa będzie egzekucja na etapie postępowania egzekucyjnego. Po zakończeniu postępowania sądowego nasza działalność windykacyjna ukierunkowana zostaje na wspomaganie komornicze. Na podstawie prawomocnego orzeczenia sądowego przekazujemy organowi egzekucyjnemu informacje o majątku dłużnika.                                                                 

 

                                                                                         stat4u

licznik odwiedzin